Je hebt jaar 2026 en voor kwartaal Kwartaal 2 geselecteerd; de grafieken zijn aangepast voor alle ministeries.

Totaal aantal Woo-verzoeken per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn ontvangen. Ook zie je hoeveel Woo-verzoeken nog in behandeling waren aan het begin van de gekozen periode. Beide gegevens staan onder elkaar in de grafiek, zodat je het totaal aantal Woo-verzoeken kunt zien.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'In behandeling'Aantal Woo-verzoeken 'Binnen gekomen'Totaal
Algemene Zaken161733
Asiel en Migratie1020102
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties3868106
Buitenlandse Zaken5058108
Defensie8954143
Economische Zaken18393276
Financiën199251450
Infrastructuur en Waterstaat186130316
Justitie en Veiligheid210130340
Klimaat en Groene Groei511061
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur278219497
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap5771128
Sociale Zaken en Werkgelegenheid31750367
VWS COVID-1912811139
Volksgezondheid, Welzijn en Sport15582237
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening162541
Alle ministeries samen207512693344

Aantal Woo-verzoeken met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien bij hoeveel Woo-verzoeken een besluit is genomen in de gekozen periode. Je ziet ook hoeveel Woo-verzoeken binnen de beslistermijn zijn afgerond en hoeveel niet. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit binnen termijn'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn maar in overleg met verzoeker'Totaal
Algemene Zaken117018
Asiel en Migratie5005
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties1712029
Buitenlandse Zaken3014044
Defensie293032
Economische Zaken3312550
Financiën6228090
Infrastructuur en Waterstaat22112154
Justitie en Veiligheid230023
Klimaat en Groene Groei91111
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur79283110
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap2618044
Sociale Zaken en Werkgelegenheid122014
VWS COVID-19100010
Volksgezondheid, Welzijn en Sport2711038
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening88016
Alle ministeries samen40315530588

Aantal Woo-verzoeken zonder besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn afgerond zonder een besluit per ministerie. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken5
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties31
Buitenlandse Zaken10
Defensie8
Economische Zaken34
Financiën52
Infrastructuur en Waterstaat29
Justitie en Veiligheid35
Klimaat en Groene Groei2
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur41
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap14
Sociale Zaken en Werkgelegenheid34
Volksgezondheid, Welzijn en Sport12
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening4
Alle ministeries samen311

Aantal Woo-verzoeken in behandeling per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken op de laatste dag van de gekozen periode nog in behandeling zijn per ministerie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken10
Asiel en Migratie97
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties46
Buitenlandse Zaken54
Defensie103
Economische Zaken192
Financiën308
Infrastructuur en Waterstaat233
Justitie en Veiligheid282
Klimaat en Groene Groei48
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur346
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap70
Sociale Zaken en Werkgelegenheid319
VWS COVID-19129
Volksgezondheid, Welzijn en Sport187
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening21
Alle ministeries samen2445

Gemiddelde afhandeltijd van Woo-verzoeken afgerond met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel dagen ieder ministerie gemiddeld nodig heeft om een Woo-verzoek met een besluit af te ronden. De dagen waarop een opschorting (pauze) plaatsvond, tellen niet mee.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal dagen
MinisterieAantal dagen
Algemene Zaken51,8
Asiel en Migratie684,0
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties85,0
Buitenlandse Zaken85,3
Defensie163,8
Economische Zaken190,8
Financiën140,5
Infrastructuur en Waterstaat99,0
Justitie en Veiligheid213,0
Klimaat en Groene Groei402,8
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur124,1
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap78,1
Sociale Zaken en Werkgelegenheid211,9
VWS COVID-191745,9
Volksgezondheid, Welzijn en Sport135,5
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening97,0