Je hebt jaar 2025 gekozen; de grafieken zijn aangepast voor alle ministeries.

Totaal aantal Woo-verzoeken per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn ontvangen. Ook zie je hoeveel Woo-verzoeken nog in behandeling waren aan het begin van de gekozen periode. Beide gegevens staan onder elkaar in de grafiek, zodat je het totaal aantal Woo-verzoeken kunt zien.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'In behandeling'Aantal Woo-verzoeken 'Binnen gekomen'Totaal
Algemene Zaken116980
Asiel en Migratie9876174
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties33209242
Buitenlandse Zaken46223269
Defensie48161209
Economische Zaken116474590
Financiën282656938
Infrastructuur en Waterstaat149335484
Justitie en Veiligheid151422573
Klimaat en Groene Groei35108143
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur214779993
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap44170214
Sociale Zaken en Werkgelegenheid191192383
VWS COVID-1926021281
Volksgezondheid, Welzijn en Sport83255338
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening2889117
Alle ministeries samen178942396028

Aantal Woo-verzoeken met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien bij hoeveel Woo-verzoeken een besluit is genomen in de gekozen periode. Je ziet ook hoeveel Woo-verzoeken binnen de beslistermijn zijn afgerond en hoeveel niet. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'Besluit binnen termijn'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn maar in overleg met verzoeker'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn'Totaal
Algemene Zaken2702148
Asiel en Migratie304750
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties37786130
Buitenlandse Zaken851104190
Defensie1906786
Economische Zaken15922154335
Financiën1960319515
Infrastructuur en Waterstaat4612366235
Justitie en Veiligheid191125145
Klimaat en Groene Groei2064571
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur21245347604
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap77250129
Sociale Zaken en Werkgelegenheid1105061
VWS COVID-19105758
Volksgezondheid, Welzijn en Sport62196159
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening2973268
Alle ministeries samen100321516662884

Aantal Woo-verzoeken zonder besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn afgerond zonder een besluit per ministerie. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken25
Asiel en Migratie18
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties87
Buitenlandse Zaken38
Defensie55
Economische Zaken92
Financiën254
Infrastructuur en Waterstaat78
Justitie en Veiligheid250
Klimaat en Groene Groei34
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur155
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap39
Sociale Zaken en Werkgelegenheid44
VWS COVID-1989
Volksgezondheid, Welzijn en Sport42
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening25
Alle ministeries samen1325

Aantal Woo-verzoeken in behandeling per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken op de laatste dag van de gekozen periode nog in behandeling zijn per ministerie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken7
Asiel en Migratie106
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties25
Buitenlandse Zaken41
Defensie68
Economische Zaken163
Financiën169
Infrastructuur en Waterstaat171
Justitie en Veiligheid178
Klimaat en Groene Groei38
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur234
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap46
Sociale Zaken en Werkgelegenheid278
VWS COVID-19134
Volksgezondheid, Welzijn en Sport137
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening24
Alle ministeries samen1819

Gemiddelde afhandeltijd van Woo-verzoeken afgerond met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel dagen ieder ministerie gemiddeld nodig heeft om een Woo-verzoek met een besluit af te ronden. De dagen waarop een opschorting (pauze) plaatsvond, tellen niet mee.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal dagen
MinisterieAantal dagen
Algemene Zaken55,0
Asiel en Migratie378,9
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties71,5
Buitenlandse Zaken85,2
Defensie116,5
Economische Zaken113,4
Financiën168,7
Infrastructuur en Waterstaat130,2
Justitie en Veiligheid326,6
Klimaat en Groene Groei186,7
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur113,9
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap65,7
Sociale Zaken en Werkgelegenheid204,3
VWS COVID-19802,5
Volksgezondheid, Welzijn en Sport148,0
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening146,5