Je hebt jaar 2024 en voor kwartaal Kwartaal 4 geselecteerd; de grafieken zijn aangepast voor alle ministeries.

Totaal aantal Woo-verzoeken per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn ontvangen. Ook zie je hoeveel Woo-verzoeken nog in behandeling waren aan het begin van de gekozen periode. Beide gegevens staan onder elkaar in de grafiek, zodat je het totaal aantal Woo-verzoeken kunt zien.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'In behandeling'Aantal Woo-verzoeken 'Binnen gekomen'Totaal
Algemene Zaken122638
Asiel en Migratie7634110
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties483886
Buitenlandse Zaken464995
Defensie4555100
Economische Zaken14497241
Financiën273201474
Infrastructuur en Waterstaat140104244
Justitie en Veiligheid175118293
Klimaat en Groene Groei452166
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur224187411
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap504696
Sociale Zaken en Werkgelegenheid17341214
VWS COVID-1926810278
Volksgezondheid, Welzijn en Sport9157148
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening141428
Alle ministeries samen182410982922

Aantal Woo-verzoeken met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien bij hoeveel Woo-verzoeken een besluit is genomen in de gekozen periode. Je ziet ook hoeveel Woo-verzoeken binnen de beslistermijn zijn afgerond en hoeveel niet. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'Besluit binnen termijn'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn maar in overleg met verzoeker'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn'Totaal
Algemene Zaken110920
Asiel en Migratie1056
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties442331
Buitenlandse Zaken1032235
Defensie1212336
Economische Zaken4715098
Financiën40092132
Infrastructuur en Waterstaat20263076
Justitie en Veiligheid1324560
Klimaat en Groene Groei1001323
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur524116172
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap1332137
Sociale Zaken en Werkgelegenheid301013
VWS COVID-19001414
Volksgezondheid, Welzijn en Sport1303043
Alle ministeries samen24944503796

Aantal Woo-verzoeken zonder besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn afgerond zonder een besluit per ministerie. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken7
Asiel en Migratie6
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties22
Buitenlandse Zaken14
Defensie16
Economische Zaken27
Financiën60
Infrastructuur en Waterstaat18
Justitie en Veiligheid82
Klimaat en Groene Groei8
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur25
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap15
Sociale Zaken en Werkgelegenheid10
VWS COVID-194
Volksgezondheid, Welzijn en Sport21
Alle ministeries samen335

Aantal Woo-verzoeken in behandeling per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken op de laatste dag van de gekozen periode nog in behandeling zijn per ministerie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken11
Asiel en Migratie98
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties33
Buitenlandse Zaken46
Defensie48
Economische Zaken116
Financiën282
Infrastructuur en Waterstaat149
Justitie en Veiligheid151
Klimaat en Groene Groei35
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur214
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap44
Sociale Zaken en Werkgelegenheid191
VWS COVID-19260
Volksgezondheid, Welzijn en Sport83
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening28
Alle ministeries samen1789

Gemiddelde afhandeltijd van Woo-verzoeken afgerond met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel dagen ieder ministerie gemiddeld nodig heeft om een Woo-verzoek met een besluit af te ronden. De dagen waarop een opschorting (pauze) plaatsvond, tellen niet mee.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal dagen
MinisterieAantal dagen
Algemene Zaken63,8
Asiel en Migratie478,8
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties210,2
Buitenlandse Zaken110,1
Defensie101,8
Economische Zaken121,0
Financiën184,2
Infrastructuur en Waterstaat103,0
Justitie en Veiligheid202,9
Klimaat en Groene Groei130,1
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur153,6
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap106,2
Sociale Zaken en Werkgelegenheid149,2
VWS COVID-19482,4
Volksgezondheid, Welzijn en Sport187,5