Je hebt jaar 2024 gekozen; de grafieken zijn aangepast voor alle ministeries.

Totaal aantal Woo-verzoeken per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn ontvangen. Ook zie je hoeveel Woo-verzoeken nog in behandeling waren aan het begin van de gekozen periode. Beide gegevens staan onder elkaar in de grafiek, zodat je het totaal aantal Woo-verzoeken kunt zien.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'In behandeling'Aantal Woo-verzoeken 'Binnen gekomen'Totaal
Algemene Zaken85967
Asiel en Migratie5087137
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties75196271
Buitenlandse Zaken41155196
Defensie33172205
Economische Zaken130423553
Financiën268659927
Infrastructuur en Waterstaat85400485
Justitie en Veiligheid164399563
Klimaat en Groene Groei3081111
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur259667926
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap34178212
Sociale Zaken en Werkgelegenheid180155335
VWS COVID-1925948307
Volksgezondheid, Welzijn en Sport102196298
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening72128
Alle ministeries samen172538965621

Aantal Woo-verzoeken met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien bij hoeveel Woo-verzoeken een besluit is genomen in de gekozen periode. Je ziet ook hoeveel Woo-verzoeken binnen de beslistermijn zijn afgerond en hoeveel niet. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit buiten termijn maar in overleg met verzoeker'Aantal Woo-verzoeken 'Besluit binnen termijn'Totaal
Algemene Zaken2401741
Asiel en Migratie160117
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties1251920164
Buitenlandse Zaken79820107
Defensie80234116
Economische Zaken1764141321
Financiën2870159446
Infrastructuur en Waterstaat8011064254
Justitie en Veiligheid153331187
Klimaat en Groene Groei3801654
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur4048172584
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap54761122
Sociale Zaken en Werkgelegenheid6603096
VWS COVID-19350136
Volksgezondheid, Welzijn en Sport107048155
Alle ministeries samen17241618152700

Aantal Woo-verzoeken zonder besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken in de gekozen periode zijn afgerond zonder een besluit per ministerie. Klik op de toelichting voor meer informatie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken15
Asiel en Migratie22
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties74
Buitenlandse Zaken43
Defensie41
Economische Zaken116
Financiën199
Infrastructuur en Waterstaat82
Justitie en Veiligheid225
Klimaat en Groene Groei22
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur128
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap46
Sociale Zaken en Werkgelegenheid48
VWS COVID-1911
Volksgezondheid, Welzijn en Sport60
Alle ministeries samen1132

Aantal Woo-verzoeken in behandeling per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel Woo-verzoeken op de laatste dag van de gekozen periode nog in behandeling zijn per ministerie.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal Woo-verzoeken
MinisterieAantal Woo-verzoeken
Algemene Zaken11
Asiel en Migratie98
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties33
Buitenlandse Zaken46
Defensie48
Economische Zaken116
Financiën282
Infrastructuur en Waterstaat149
Justitie en Veiligheid151
Klimaat en Groene Groei35
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur214
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap44
Sociale Zaken en Werkgelegenheid191
VWS COVID-19260
Volksgezondheid, Welzijn en Sport83
Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening28
Alle ministeries samen1789

Gemiddelde afhandeltijd van Woo-verzoeken afgerond met besluit per ministerie

De grafiek hieronder laat zien hoeveel dagen ieder ministerie gemiddeld nodig heeft om een Woo-verzoek met een besluit af te ronden. De dagen waarop een opschorting (pauze) plaatsvond, tellen niet mee.

Je hebt gekozen voor een grafiek, dat is niet nodig: voor schermlezers wordt altijd een tabel opgelezen.
Aantal dagen
MinisterieAantal dagen
Algemene Zaken85,3
Asiel en Migratie401,1
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties179,3
Buitenlandse Zaken127,0
Defensie97,0
Economische Zaken123,5
Financiën162,6
Infrastructuur en Waterstaat117,3
Justitie en Veiligheid247,5
Klimaat en Groene Groei165,8
Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur153,1
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap80,8
Sociale Zaken en Werkgelegenheid164,5
VWS COVID-19409,4
Volksgezondheid, Welzijn en Sport145,5